Тільки надійні страхові компанії

Що таке електроний поліс Автоцивілки?

ОСАЦВ (ОСЦПВ, Автоцивілка, ОСЦПВВНТЗ) - це обов'язковий документ, який має бути в кожній машині. Поліс ОСАЦВ страхує вашу фінансову відповідальність перед іншими учасниками ДТП у разі, якщо вас визнають винуватцем. За наявності полісу Автоцивілки, збитки, заподіяні автомобілям та здоров'ю інших учасників ДТП, за вас сплатить страхова компанія.

Цей документ є обов'язковим для пред'явлення інспекторам поліції у разі ДТП або оформлення протоколу за адміністративне порушення.


Штраф за відсутність у водія страхового поліса ОСАЦВ (Автоцивілки, Автоцивілки, ОСЦПВВНТЗ) становить від 425 до 850 гривень.

Що таке пряме врегулювання

Система прямого врегулювання функціонує за простим принципом: потерпілий у ДТП самостійно вибирає до якої страхової компанії йому звертатись за відшкодуванням, це може бути страхова компанія винуватця, або страхова компанія, в якій укладено поліс автоцивілки.


Врегулювання збитків із прямого врегулювання має подвійну вигоду.

Для страхової компанії - стимул до поліпшення сервісу щодо свого клієнта.

Для Клієнта це надійна страхова компанія, якій він довіряє та повернеться у разі позитивного результату при страховій події


Основні умови, за яких діє пряме врегулювання:

Д ТП лише за участю двох транспортних засобів, обов'язковим є факт зіткнення;

 У обох сторін ДТП мають бути поліси ОСАЦВ, видані страховиками-учасниками угоди про пряме врегулювання

В чому різниця електронного полісу і паперового?

Електронний поліс автоцивілки має рівну юридичну силу із полісом, який роздрукований на бланку суворої звітності. Електронний поліс можна пред'являти поліції на електронному носії (смартфоні, планшеті) або у роздрукованій формі. Плюси електронного полісу автоцивілки полягають у тому, що його неможливо загубити чи забути вдома..

Оформив поліс у вас на сайті, а в ДІЯ його не видно

Іноді оформлені поліси не потрапляють у застосунок ДІЯ. По-перше, це пов'язано з тим, що при внесенні даних авто в базу поліції, державні номери могли внести кирилицею, в базу МТСБУ і ДІЯ читає номери авто з латинськими літерами. Друга причина - авто не належить Страхувальнику (тому хто оформив автоцивілку), тобто дані щодо авто та автоцивілка відображається у "ДІЯ" лише у власника авто.

Чи можна мені доставити поліс?

Звичайно, після оформлення полісу та оплати можете написати або зателефонувати нам. Ми доставляємо договори в будь-яке місто та область, де є представництво "Нової Пошти". Вартість доставки страховки становить лише 40-50 грн.

Чому в різних містах різні ціни?

Відповідно до довідника МТСБУ та страхового законодавства України, автомобілі у різних містах страхуються за різними “зонами страхування”.

На сьогоднішній день таких зон визначено 6, а саме:

"Зона 1" - Київ.

"Зона 2" - міста супутники Києва - Бориспіль, Боярка, Бровари, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь. Міста мільйонники - Дніпро, Одеса, Харків, Львів

«Зона 3» - Донецьк, Запоріжжя, Кривий Ріг.

«Зона 4» — Алчевськ, Бердянськ, Біла Церква, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинськ, Євпаторія, Єнакієве, Житомир, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Керч, Кіровоград, Краматорськ, Кременчук, Лисичанськ, Луганськ, Луцьк, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Павлоград, Полтава, Рівне, Севастополь, Сєверодонецьк, Сімферополь, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

«Зона 5» - Інші міста, які не увійшли до списку із населенням менше 100 тис. осіб.

"Зона 6" - Автомобілі, зареєстровані в інших країнах.

  • Автоцивілка в Києві, Автоцивілка в Дніпрі, Автоцивілка в Харкові, Автоцивілка в Одесі, Автоцивілка у Львові, Автоцивілка в Запоріжжі, Автоцивілка в Вінницці, Автоцивілка в Житомирі, Автоцивілка в Кропивницькому, Автоцивілка в Миколайові, Автоцивілка в Черкасах, Автоцивілка в Чернігові, Автоцивілка в Ивано-Франківську, Автоцивілка в Луцку, Автоцивілка в Херсоні, Автоцивілка в Полтаві, Автоцивілка в Сумах, Автоцивілка в Білій Церкві, Автоцивілка в Броварах, Автоцивілка в Вишневому, Автоцивілка в Борисполі.